Kronnika Nedir? Rakiplerinden farklı olarak sağladığı avantajlar nelerdir?

Kronnika.io  RPA (robotik süreç otomasyonu) çalışmalarınızı yürütebileceğiniz, geniş bir özellik setine sahip, kullanımı kolay, sürükle bırak ile akışların yaratılabildiği (low code/node code), ölçeklenebilir, lisans ücreti ödemeden istediğiniz kadar kullanıcı ve robot açarak ve kullandığınız kadar ödeyerek kullanabileceğiniz bir RPA platformudur!

Kronnika ekibi RPA teknolojisini herkes için erişilebilir kılabilmek için,  “Dünyanın en fazla zaman kazandıran RPA şirketi olmak.” vizyonuyla 2017 yılında çıktığı yolda birçok kurumsal ve orta ölçekli müşterisine hizmet vermekte ve onlara her ay milyonlarca  dakika kazandırarak devam etmektedir.

Kronnika elle yapılan işleri otomatize ederek işletmelere zaman kazandırırken, verimlilik ve gelirlerini arttırmalarını, operasyonel giderlerini azaltabilmelerini sağlamaktadır. Teknik açıdan ölçeklenebilir (kullanıcı,robot, iş), tüm otomasyon özelliklerini sağlayan, senaryo(akış) tasarımcısı, senaryo çalıştırıcısı ve izleyicisi, robot yöneticisi, robotlar, analiz ve raporlama, robot marketi gibi modüllere sahip bir RPA platformudur. 

Şirket olarak, kronnika.io linkinden veya info@kronnika.com üzerinden bizimle iletişime geçerek Kronnika’yı kullanmaya ve RPA teknolojisinin avantajlarından, robotlarınız için bir lisans ücreti ödemeden yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

Bireysel RPA Gelişticisi ya da RPA İş Analisti olarak, Kronnika platformunda ve robot market ekosisteminde yer alan bir Robot Geliştiricisi olabilir, kendi robotlarınızı yaratarak Kronnika Robot Marketi üzeriden satabilirsiniz.

Kronnika’ya Robot Market Kullanıcısı olarak da katılıp, teknik bir bilgiye sahip olmadan, robot markette yer alan hazır robotları kullanmaya ve gündelik işlerinizi otomatikleştirmeye başlayabilirsiniz. 

Kronnika hakkında detaylı bilgi almak için https://kronnika.com u ziyaret edebilir, Kronnika Academy (https://academy.kronnika.com) üzerinden tüm RPA eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizleri de Kronnika’da görmekten mutluluk duyarız ☺

– Kronnika Ekibi

Kronnika’nın Rakiplerinden Farklı Olarak Sağladığı Avantajlar

 • Tüm RPA süreçlerinin yönetimini (designer, orchestrator, billing, reporting etc.) masaüstü uygulamalardan bağımsız kılarak, web tarayıcısı üzerinden erişilebilen tek bir noktada toplaması. Bu sayede robotla aynı bilgisayarda ya da ofiste olmadan da gereksinimi olmadan geliştirme ve takip süreçlerinin işletilebilmesi.
 • Robotların sadece Windows değil, Linux ve Mac OS işletim sistemlerinde de çalışıyor olabilmesi.
 • Tüm kullanım yapısının “kullandığın kadar öde” yapısına göre zaman bazlı olarak tasarlanmış ve zaman kredileri alınarak kullanılabiliyor olması.
 • VB yerine çok daha güncel ve popüler olan Python ve JavaScript dilleri ile özelleştirilmiş kodların yazılabiliyor olması.
 • Aynı sanal sunucu üzerinde birden fazla robotun çalıştırılarak sistem kaynaklarının efektif kullanılabilmesini sağlaması.
 • Robotların kullanacağı dosyaların dosya sistemi yerine platform üzerinden de robotlara dağıtılabiliyor ve sonuçlarına da yine platform üzerinden ulaşılabiliyor olması.
 • Robot ve senaryoların şirket içerisindeki diğer, istenilen bölümlerle yetki bazlı paylaşılabiliyor olması
 • Kronnika’da robot lisans ücreti olmağı için bir robot alınarak onun doldurulmaya çalışılması yerine, her bir senaryo(akış)  için bir ya da birden fazla robotun kullanılabilmesi. Bu sayede yükün fazla olduğu zamanlarda gerekirse onlarca, hatta yüzlerce robotun açılıp, iş tamamlandıktan sonra kapatılabilir olması.
 • Kronnika’da süreçlerini otomatize eden şirket ve bireylerin Kronnika’nın oluşturduğu robot marketinde yayınlayarak tüm müşteri kitlesine erişebilmesi ve kendi robot kullanımlarından gelir elde edebilmeleri.
 • Türkiye için, tüm ekip burada olduğundan, platform geliştiricisine doğrudan erişebilme ve platform yol haritası için geri bildirimde bulanabilme imkanı ve yine bu anlamda operasyonel destek üstünlüğü.
 • Enterprise seviyede kullanıcı ve robot sayılarına takılmadan RPA’i ölçekleyebilme imkanı.

Kronnika Robotlarını İşletmenize Dahil Etmek İçin