Email İşleme

Email İşleme Nedir?

Email işleme veya email otomasyonu günümüzde işletmelerin tercih ettiği otomasyon türlerinden birisidir. Dünyadaki çoğu işletme için e-mail yoluyla iletişim kurma birçok sebepten dolayı ana iletişim yöntemi haline geldi.

Email işleme gelen kutunuzda bulunan emaili ya olduğu gibi ya da bazı filtrelere göre içeriğin belirli kısımlarının çekilerek farklı bir dosyaya işlenmesidir. İçeriğin işlendiği dosyalar genelde Excel veya Word olduğu gibi farklı formatlara da işleme yapılabilir. E-mail otomasyonu ise yine belirli filtrelere göre veya belirli zaman aralıklarında otomatize edilmiş bir şekilde e-mail işlemlerinin yapılmasıdır.

Email Otomasyonu Nasıl Çalışır?

Kurumunuz için çok önemli olsa dahi gelen kutusunu gözden geçirme, belli bir hedef kitleyi göstererek e-mailing yapma, belli anahtar kelimeler ile bir mail havuzu oluşturma gibi süreçler sizin için en önemli kavram olan ‘’zaman’’ kaybına yol açar.

Birçok işletme, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve çalışanların yalnızca kendilerinin yapabileceği sorumluluklarına odaklanmalarına olanak tanımak için e-mail süreçlerinin öğelerini otomatik hale getirmeye çalışıyor.

email-isleme

Email Otomasyonu Hangi Sektörlerde Kullanılabilir?

Email işlemeyi otomatikleştirmek ve gelen kutusuyla ilgili görevleri kolaylaştırmanın etki edemeyeceği sektör neredeyse hiç yok. Her iş tanımında iletişim en önemli kısımlardan olurken e-mail yöntemiyle iletişim ise şirketler arasındaki en yaygın yöntemlerden biri. Durum böyle olunca sağlık sektöründen fast food sektörüne kadar her sektörde ve bu sektörlerdeki her departmanda mailing süreçleri zaman alıcı olduğu kadar kaçınılmaz da oluyor.

Kronnika Email Otomasyonu Robotu ve Faydaları

Kronnika’nın Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) işlevi, BT ve iş kullanıcılarının bir satır kod yazmadan e-posta eylemlerini hızlı ve kolay bir şekilde otomatikleştirmesidir. Kronnika sezgisel bir sürükle ve bırak arayüzüne sahip olduğu için otomatize edilecek süreç çok hızlı bir şekilde uygulamaya alınır. Kapsamlı kurumsal otomasyon stratejisi ile e-mail otomasyonu ve email işleme için robot lisans ücreti ödemeden ve çalıştırdığınız robot dakikası kadar bütçe ayırarak Kronnika Platformu’nu kullanabilirsiniz.

Zaman Kazanın

Fazla zamanınızı alan işleri Kronnika Dijital Asistanlarına devredin, hem çalışanlarınıza hem işletmenize zaman kazandırın.

Maliyetlerinizi Düşürün

Robot Lisans ücreti ödemeden Kronnika robotlarını kullanmaya başlayın, maliyetlerinizi düşürün.

İş Kalitesini ve Doğruluğunu Artırın

Hatasız çalışan robotlar sayesinde işinizin çıktı kalitesini artırın ve daha doğru sonuçlar ile işinizi büyütün

Müşteri Memnuniyetinizi Artırın

Müşterilerinize kesintisiz hizmet sağlayın, müşteri kayıp oranlarını düşürün ve gelirlerinizi artırın

Kronnika RPA Çözümlerinden Faydalanan İşbirliklerimiz

Kronnika Dijital İş Gücü İle Şirketinizi Daha İleri Taşıyın

3 basit adımı tamamlayarak robotik otomasyona günler içinde başlayın.

1. Otomatize etmek istediğiniz senaryoyu bize gönderin

2. Fayda analizi ve proje planı hazırlayalım

3. Bırakın robotlarımız işi devralsın